
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 µF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Voltage Rating | 10 V |
| Tolerance | 20 % |
| Dielectric | X5R |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 7095
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13612
Ext.Price$0.13612
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13612 | $0.13612 |
| 10 | $0.06806 | $0.68060 |
| 50 | $0.06156 | $3.07800 |
| 100 | $0.05568 | $5.56800 |
| 500 | $0.04968 | $24.84000 |
| 1000 | $0.04433 | $44.33000 |
| 3000 | $0.03723 | $111.69000 |
| 5000 | $0.03126 | $156.30000 |
